ubytování

 Upřesnění podmínek ubytování dle aktuální situace k 5.12.2021:

Vážení trenéři, vážení tanečníci,

budete-li hledat, jakým způsobem je možné se ubytovat v Liberci, je dobré se zaměřit na váš pracovní vztah vůči vysílající organizaci. Trenéři mohou využít služební cesty a tím se na ně vztahuje následující vyjímka:

V souvislosti s prokázáním bezinfekčnosti platí výjimka možnosti prokázání se PCR testem (ne starším než 72 hod.), pro ubytované osoby z důvodu pracovní cesty, potřeby péče o jinou osobu, osobě má být poskytnuta zdravotní služba a již ubytovaným osobám (před nařízením změn). Viz https://covid.gov.cz/situace/obchody-sluzby/ubytovani

Vzor potvrzení o pracovní cestě naleznete zde. Pro účely potvrzení o pracovní cestě může být zaměstnavatelem / vysílajícím: škola – kroužek, lidová škola umění, kulturní dům nebo fyzická osoba

Tento dokument nebo jemu podobný bude třeba předložit při registraci na ubytování, včetně PCR testu – dle naší informace platí na 7 dní.

S účinností ode dne 26. listopadu 2021 do odvolání dle Krizového opatření v oblasti maloobchodu a služeb platí:

VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPORTOVNÍ AKCE na území ČR

Vstup zahraničních sportovců:

vstup zahraničních sportovců na území ČR podléhá Ochrannému opatření stanovení podmínek pro vstup na území ČR (viz https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/12/Ochranne-opatreni-%E2%80%93-seznam-zemi-nebo-jejich-casti-s-nizkym-strednim-vysokym-a-velmi-vysokym-rizikem-vyskytu-onemocneni-covid-19-s-ucinnosti-od-6.-12.-2021.pdf),

Ubytování sportovců:

dle výše uvedeného Krizového opatření v bodě II. 6. e) ubytování lze poskytnout z důvodů pracovních, podnikatelských nebo obdobných také bez splnění podmínek, avšak s negativním výsledkem PCR testu, který má platnost 72 hodin.

Dále máme zprávy z hotelu, že po registraci na ubytování obdržíte pásku, která vás bude opravňovat k volnému pohybu po hotelu a vstupu na snídani.

Těšíme se na Vás

ILMA tým

 

 

Pořadatel soutěže zprostředkoval opět slevu na ubytování účastníků v Hotelu Babylon v Liberci – tedy přímo v místě konání World Dance Championship 2021.  
Letos je jednotný režim pro všechny účastníky, používejte heslo:

 „WADF 2021“


Ceny pro jednotlivce, bez ohledu na velikost pokoje (kromě jednolůžkových), při ubytování od 6.12. do 14.12.2021:

1 osoba / 1 noc / dospělý                              1 400,- bez zábavy                 1 500,- se zábavou
1 osoba / 1 noc / dítě do 12,99 let                780,- bez zábavy                 850,- se zábavou

Cena zahrnuje bohatou snídani formou švédských stolů.


Cena se zábavou znamená navíc volné vstupy do všech atrakcí CENTRA BABYLON – AQUAPARK, LUNAPARK, IQPARK, iQLANDIA, zrcadlový Labyrint, volný vstup do liberecké ZOO (nejstarší v Evropě) a nově FUNPARK. Více na: www.centrumbabylon.cz/zabava.html

Podmínkou pro obdržení zvýhodněné ceny je rezervace ubytování v Hotelu Babylon na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Do požadavku připište heslo:"WADF 2021".

Z předešlých zkušeností víme, že se nevyplácí shánět levnější ubytování. Centrum Babylon poskytuje účastníkům mistrovství příjemná cenová zvýhodnění, nemusíte kalkulovat cesty na místo soutěže,  parkování, vstupy do zábavních parků apod.

V případě, že máte zájem o jiný typ ubytování, kontaktujte, prosím, organizátora.