Info servis 2023

Vážení trenéři, vážení tanečníci, vážení rodiče,

zde naleznete přehled všech našich Info servisů, které Vám pravidelně rozesíláme e-mailem před začátkem šampionátu tak, abyste měli všechny důležité informace pohromadě.

Převedli jsme je do formátu PDF, abyste si je mohli vytisknout a pracovat s nimi.

Věříme, že Vám budou k užitku a zodpoví všechny často kladené dotazy.

Info servis č. 6 - dopravní situace v neděli

Info servis č. 5 - nahrávání hudby

Info servis č. 4 - organizační informace + dodatek - blokový harmonogram

Info servis č. 3 - stravování

Info servis č. 2 - předběžný plán a registrace

Info servis č. 1 - představení šampionátu

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

AKTUALIZACE K 22.11.2023

Vážení tanečníci, Vážení trenéři,

Celý organizační tým se v tuto chvíli stěhuje ze svých kanceláři do Centra Babylon, počítače jsou odpojeny, reagujeme pouze na telefonický kontakt, a to v případě mimořádných záležitostí. Záležitosti týkající se chec-ik – odhlášky, přesuny, dotazy, prosím zašlete e-mailem dle zvyklostí, avšak počítejte s tím, že na e-maily bude odpovězeno až od čtvrtečního večera. Chápejte to nyní již jako check-in na místě. Do e-mailu uveďte i telefonní číslo, pro případ, že se s Vámi budou chtít pracovníci check-in telefonicky spojit a tím zrychlit vyřízení požadavku.

Upozorňujeme, že startovní listina je zveřejněna zde a tato je aktuální a on-line: babylon.latinofestival.cz/startlist_v1.html

V případě dotazů na check-in použijte e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., v kopii uvádějte e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ILMA TÝM