Informace k soutěži

Drazí trenéři, drazí tanečníci,

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na World Dance Show 2020 - The Best Dancer of 2020, které proběhne 4. - 7. 12. 2020 v Centru Babylon, Liberec.

Zúčastnit se mohou všechny taneční skupiny, páry a jednotlivci.

Členové nominovaní z národních šampionátů – sólisté budou odměněni možným startem v semifinále soutěže a nemusí absolvovat předkola.

Ojedinělá světová soutěž v Centru Babylon se letos bude konat již po dvanácté. Po celou dobu tanečních setkání se Centrum Babylon stával svátkem tance pro tanečníky z více než 30 zemí světa. Bylo zastoupeno až 530 tanečních a množstevních disciplín - vše v jedné soutěži. Více o disciplínách na www.latinofestival.cz

Jedná se o soutěž, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a zároveň umělecká hodnota počítá s použitou technikou „ruka v ruce“. Bodové hodnocení je díky profesionálnímu systému hodnocení porotců spravedlivé a role ovlivnění jednoho porotce je vyloučena.

Porota je zárukou vysoké prestiže. Je složená z profesionálů různých organizací a stylů, obsahuje VIP porotce, význačné osobnosti, držitele titulů Mistra Evropy i Mistra světa.

Světové setkání v Liberci je již tradičně provázeno přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

Velká taneční scéna umožňuje různým disciplínám tančit na hudbu organizátora až na třech tanečních parketech najednou. Je k dispozici profesionální zvuková a světelná aparatura i LED stěna. To vše je samozřejmostí naší péče o tanečníky k navození neopakovatelné atmosféry soutěže.

Jsou připraveny jedinečné medaile pro všechny tanečníky na prvních třech místech, poháry (trofeje) pro vítěze v kategoriích týmů a showcase i diplomy pro všechny účastníky.

Pro letošní ročník je pro malé tanečníky plánováno sobotní setkání s Mikulášem. Je možné si s sebou přivést něco do košíčku a s Mikulášem se předem domluvit.

 

Vyhlašovatelem soutěže je Česká asociace tance WADF – ČAT, profesionální člen World Artistic Dance Federation.

Organizace

Organizátor: ILMA z. s. a Fit lifestyle, z. s., obojí zastoupené Mgr. Ilonou Šulcovou

Vedoucí soutěže: Marian Šulc

Ředitel soutěže: Mgr. Ilona Šulcová

Zástupce ředitele: Ing. František Vodvářka 

Předseda poroty: Marian Šulc

Vedoucí sčitatel: Ing. Ondřej Švik

Hudební produkce: ILMA agency, s. r. o.

Floormaster: Bc. Jiří Potůček

 

Porota

Porota obsahuje mezinárodní porotce s licencí WADF, WDC, SUT a jiných mezinárodních tanečních svazů i VIP porotce.