Informace k soutěži

Drazí trenéři, drazí tanečníci,

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na World Dance Championship 2021, které proběhne 8. - 12. 12. 2021 v Centru Babylon v Liberci.

Zúčastnit se mohou všechny taneční skupiny, páry a jednotlivci.

Tato ojedinělá světová soutěž se letos koná již po dvanácté v Centru Babylon v Liberci. Po celou dobu tanečních setkání se Centrum Babylon stával svátkem tance pro tanečníky z více než 30 zemí světa. Věříme, že i letos bude účast zemí velkolepá. Bude zastoupeno až 530 tanečních a množstevních disciplín - vše v jedné soutěži. Více o disciplínách zde.

Jedná se o soutěž, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a zároveň umělecká hodnota počítá s použitou technikou „ruka v ruce“. Bodové hodnocení je díky profesionálnímu systému hodnocení porotců spravedlivé a role ovlivnění jednoho porotce je vyloučena.

Porota je zárukou vysoké prestiže. Je složená z profesionálů různých organizací a stylů, VIP porotců, význačných osobností a držitelů titulů Mistra Evropy i Mistra světa.

Taneční setkání je již tradičně provázeno přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

Velká taneční scéna umožňuje různým disciplínám tančit na hudbu organizátora až na třech tanečních parketech najednou. Je k dispozici profesionální zvuková a světelná aparatura i LED stěna. To vše je samozřejmostí naší péče o tanečníky k navození neopakovatelné atmosféry soutěže.

Jsou připraveny jedinečné medaile pro všechny tanečníky na prvních třech místech, poháry (trofeje) pro vítěze v kategoriích týmů i diplomy pro všechny finalisty.

Vyhlašovatelem soutěže je Česká asociace tance WADF – ČAT, profesionální člen World Artistic Dance Federation.

 

Organizace

Organizátor: ILMA z. s. a Fit lifestyle, z. s., obojí zastoupené Mgr. Ilonou Šulcovou

Vedoucí soutěže: Marian Šulc

Ředitel soutěže: Mgr. Ilona Šulcová

Zástupce ředitele: Ing. František Vodvářka 

Předseda poroty: Marian Šulc

Vedoucí sčitatel: Ing. Ondřej Švik

Hudební produkce: ILMA agency, s. r. o.

Floormaster: Nikol Hanzlová

 

Porota

Porota je složena z mezinárodních porotců s licencí WADF, WDC, SUT a jiných mezinárodních tanečních svazů i VIP porotců.