startovní listina

AKTUALIZACE K 20.11.2023

Vážení trenéři a tanečníci,   
 
po velmi komplikovaném přenosu dat a jejich kontrole zveřejňujeme tímto startovní listinu platnou k 20.11.2023 
 
Stále se s tímto souborem pracuje a je možné, že ještě naleznete ve svých přihláškách nepřesnosti. 
 
Prosíme, snad již naposledy, o kontrolu startů vašich tanečníků. V případě nesrovnalostí pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Čím více uděláme pořádek nyní, tím klidněji budeme mít na check-inu v Liberci :-)  
 
Upozorňujeme, že na check-in podle pravidel WADF přichází pouze jeden zástupce za školu a vyřizuje vše naráz za celou školu. Kdo první přichází pro startovní čísle vyřizuje vše za celou školu:-)  
 Prosíme berte toto upozornění ZODPOVĚDNĚ.  V Liberci je Mistrovství světa - nikoliv regionální soutěž :-) Pozn.: Nebudou akceptováni na check-in trousící se rodiče, či tanečníci. 
 
Již mnoho let tento princip "trénujete", ale vždy se najde někdo, kdo nechápe :-)  TEDY  LETOS  TO  KONEČNĚ ZVLÁDNĚTE :-) 
 
Moc se na všechny těšíme 

 

 _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Vážení trenéři, Vážení tanečníci,

Pořadatelský tým pro Vás přiopravil originální aplikaci: babylon.latinofestival.cz/startlist_v1.html.

V jednotlivých filtrech můžete vyhledávat svou taneční školu, tanečníka podle jména, disciplínu, soupeře v disciplíně… zkrátka vše co potřebujete vědět o registračních údajích. Vpravo nahoře naleznete tlačítko Clear All, kterým se vždy dostanete zpět a můžete začít znovu filtrovat. Verzi pro Vás připravil: Ing. František Vodvářka – děkujeme.

Pozn.:

při zjištění chybějících tanečníků nebo jakýchkoliv potřebných změn v registraci kontaktujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – za dosavadní usilovnou práci děkujeme Bc. Irence Farářové.

 

Těšíme se na Vás v Liberci

ILMA TÝM