výsledky 2022

Výsledky z ročníku 2022 naleznete zde.

Protokoly z roku 2022 můžete shlédnout zde.

 

 

Vážení trenéři, vážení tanečníci, vážení rodiče,


dovolte nám touto cestou vám co nejsrdečněji poděkovat za skvělou atmosféru při letošním ročníku WADF World Dance Championship 2022. Tanečníkům děkujeme za vysokou úroveň tanečních výkonů. Trenérům děkujeme za skvělou práci, překrásné choreografie, rodičům za finanční podporu svých dětí, za potlesk a skvělou atmosféru, kterou vytvořili v publiku.

Jsme potěšeni, že se akce podařila zorganizovat, i přes to, že počet tanečníků a jejich choreografií vysoce převýšil původně plánovaný počet dnů.

Jak jste jistě zaznamenali, pořadatel musel za krátký čas připravit dvojnásobek všechno – přiobjednat taneční sály, přiobjednat porotu, přikoupit medaile a trofeje, přiobjednat druhý sčitatelský tým atp. Nebylo to jednoduché ani s přípravou harmonogramu, neboť počty tanečníků a vystoupení se až do 10.11.2022 zásadně měnily. Potom na 5 dnů přišel hacker a zcela zmizely WADF registrace, takže defacto na přípravu soutěže s reálnými čísly zbylo jen 10 dnů. Tanečníky a trenéry jsme nechtěli vystrašit, ale opravdu jsme byli přípravami letos velmi vyčerpaní.

Děkujeme všem, kteří s laskavým pochopením a trpělivostí společně s námi check-in připravili (trenéři i tanečníci si zaslouží velký obdiv za spolupráci). Především děkujeme tanečním školám, které soutěžily v sobotu. Byl to překrásný den pro WADF family. Střídaly se různé techniky WADF, Art dance, Street Dance, Pop Dance, Carribean, Standard, LA styles, Belly dance, Tap Dance, Acrobatic Dance…, a to jak synchro, tak show dance. Při společném nástupu škol bylo cítit, jak velká a silná je WADF family.  Nesmíme zapomenout poděkovat porotě a organizačnímu týmu za jejich tvrdou práci. V neposlední řadě poděkování patří také prezidentu Nilsu Carlsonovi, zakladateli této velké rodiny.

Závěrem nám dovolte, popřát všem klidné vánoční svátky a rádi vám zasíláme dárek.

Mnoho rodičů a přátel ILMA family pracovalo pro akci s láskou zdarma, mj. i fotograf – tatínek z ILMY. Radek Váňa.  Děkujeme za nás i za Vás .

Zde je odkaz na 9500 fotografií: https://wadfliberec.rajce.idnes.cz/


Dovolte nám také popřát vám mnoho tanečních i osobních úspěchů v novém roce.

Již nyní se těšíme na společný event v listopadu 2023 WADF World Championship Artistic Ballroom Trios, Small teams, Large teams and Showcases Choreo and Synchroa dalších disciplín (brzy bude upřesněn přesný termín a disciplíny).

                                         OSLAVÍME SPOLEČNĚ 10. VÝROČÍ ZALOŽENÍ WADF 
                                                                                              JUBILEJNÍ 10.  ŠAMPIONÁT V BABYLONU  
                                                                                                                        A 15. NAROZENINY LATINOFESTIVALU.

 

S láskou a úctou ke všem

Mgr. Ilona Šulcová, organizátor

Ilona, Marian a ILMA family